Srpen 2009

Baronky č. 1

12. srpna 2009 v 10:07 | Terka |  Vaše výhry
Ano to co jsem říkala už mám hotové, po dlouhém rozmyšlení jak tomu mám říkat jsem se rozhodla že "Baronky" (Banner+ikonky) doufám že se vám moje Baronky budou líbit a že je nějako použijete :)

Black Pearl
Daegon
Daněk
DG
Divísek
Kalak
Larasik
Lucathko
Lufík
Macushqa
Miss Croft
Pink-Sun a F!l
Razzi
Lady Sonia
Zet
A stejně jsem zapoměla na jednu osobu moc promiň !!!
Lucík
Já nevím co se děje ale nejde mi tam dát ten krásný ráměček já se moc omlouvám ale nejde prosím dej si ho tam dažtak sama :)
Tak doufám že jsem na nikoho nezapoměla ! PS: Pro Amandu musím vyrobit fungl novou protože Nicobass bohužel žádný render s Amandou neudělal takže ho dodělám :) Na některých je Lara či DG Předána do jiného pozadí a na některých tam mohla zůstat jinak jsem jen trošičku poupravila barvy a dodala písmo a rámeček. Opravdu jsem z Nicobassovy práce nadšená !!! Takže jsem s pohrála s jeho rendery doufám že se líbí !!! :)

TR 5 wallpapery

11. srpna 2009 v 14:52 | Terka |  Wallpapery


TR 7 příběh

11. srpna 2009 v 14:39 | Terka |  Ostatní
Když byla Lara malá, prožila ošklivou nehodu s jejich soukromým triskáčem. Ona a její matka přežily ale byli ztracení, našli si úkryt (vypadal jako starý chrám) a šli se podívat dovnitř. Ve vnitř byl obrovský ornament vyrytý do podlahy a ve prostřed násada a vní meč protože byla Lara zvědavá zastrčila meč ještě hloub a najednou se spustil celý proces: Matka rychle přiběhla a odstřičila ji pryč od kruhy, z kruhu se začali ozývat hlasy a potom ji na krátkou dobu oslepil záblesk. Když znovu otebřela oči už matku nenašla místo toho na několik kusů rozlomený meč. Lara s vydala na 9 dení cestu do vesničky někde v Tibetu, když dorazila byla dehidratovaná a lehce poblázněná a tam si pro ni přijel otec. Po 10 letech se mladá archeoložka vydává najít všech 6 kůsů meče a spojit je v jeden meč Excalibur aby zachránila svou matku, samozřejmě že nebude jediná kdo bude chtít meč. Uvidíme jestli se to Laře podaří...

TR 7 návod

11. srpna 2009 v 14:27 | Terka |  Ostatní
Kompletní návod na TR: L najdete zde...