Prosinec 2009

New year !

31. prosince 2009 v 20:33 | Terka
Ano ano ano... :) Už po druhé slavíme já a můj blog, nový rok (Hej ! to se rýmuje :D)
Původně jsem chtěla článek zveřejnit po půlnoci ale což :) Pak bych neměla čas :)

Jó, ty vánoce...

25. prosince 2009 v 13:25 | Terka
Už jsou zase za námi, tedy pokud nepočítám to že se ještě jede, k babičče, strejdovy...
A já, jsem měla jedny z nejlepších vánoc.
Začalo to jednoduše, když jsem měla MK deception a začalo mě to bavit, zjistila jsem že to není poslední MK. No a co ? Jenže, po debatě s Alex (DG) jsem zjistila že nejonom tam máte všech 58 charakterů, ale k tomu si můžete sami vytvořit svého bojovníka ! (A tomu jsem neodolala) Takže začala dlouhá éra prosení o PS2... Když slyšela po 150 "ne"... Vzdala jsem to... Ale nakonec, to byl hned první dárek který jsem rozbalila :) Takže následoval řev, který vysklil pár oken :) A dřív než se naši vzpamatovali, Terka to už zapojovala do televize... Akorát k tomu nemámm memory kard, takže si pro ni zítra budu muset jít... Potom jsem dostala ještě jeden krásný dárel... Tablet ! Podložka na které se mouhou dělat ty nejkrásnější grafické kresby... Opravdu tyhle vánoce se povedly !


Krásný dárek od Demonda...

22. prosince 2009 v 21:16 | Terka
Musím ti moc poděkovat protože je moc pěkný... :) Ještě jednou díky !

Nový, zimní design je tu !

22. prosince 2009 v 14:33 | Terka
Tak jsem ho konečně dodělala :) Nový design je zimní a měl by tu vydržet tak, do února :)
Doufám že se vám design líbí, a kdybyste viděli nějakou chybku tak mi ji nahlašte a já to opravím. Upřímně, i já jsem s ním celkem spokojená :) Ale jak se bude líbit vám je otázka :) Tak mi na ni odpovězte !


Už zase, jako každým rokem litry vína

15. prosince 2009 v 14:06 | Terka
Ano, nadpis tomu tak napovídá :) Ne, to byl vtípek.
Vánoce si pomalu balí kufry a letí k naší zemi zejména do České republiky a ne jenom tam.
Určitě se na ně těšíte, kdoby taky ne ? A vzhledem k tomu že už nepáchnu do školy, kvůli hnisavé angíně. Se na ně těším mnohem víc :)

Ale proto vám nepíšu, chtěla bych pro vás přichystat malý dáreček, nebudou to baronky ale malé avatarky... Jen doufám že se vám budou líbit. Ale opravdu na avatarky mi dejte alespoň pár dní, protože když máte kolem 20 sb, je to celkem nával.

Takže všem veselé vánoce !


XNA Lara- rozcestník

14. prosince 2009 v 18:48 | Terka |  XNA Lara
♦♦♦


Tak dlouho...

14. prosince 2009 v 18:33 | Terka
Už dlouho jsem nepřidala mé XNA tvorby... Ani nevím proč, ale velice ráda vám je ukážu !

Nejprve vám představím trojici mých nových módů...

1) Cyber Beauty 1000


2) Cyber Beaty 2000

3) Night Hunt


A nakonec jedna malá tvorba ode mě a Zippera :)Doufám že se vám tvorby líbí, a všimli jste si té malé změny na grafice... :)


Nový objev, což se rovná filmu- lásce

10. prosince 2009 v 19:11 | Terka
Určitě znáte teďkon velice často objevovanou reklamu, na film v nemž, skáčou modří cosi z útesů a lidé tam chodí s roboty...

Ano jedná se jen a jen o film Avatar. Film vypráví o dobrodružství Jake Sullyho- paralizovaného člověka, který byl vyslán na misi z vojskem... Jeho mise byla velice prostá, najít cestu na Pandoru. Brzo se povedlo, jenže člověk nemohl dýchat vzduch na Pandoře a tak vynalezli schránku do které vložily vědomí Jaka. Podoba schránky a populace zvané Navi, byla na chlup totožná. Jeho úkol byl zjistit jak lidé na Pandoře žijí. Brzo ale potkal krsánou Neytiri, princeznu Navi. (Má veliká oblíbenkyně, tu neurážet jinak budu kousat !) Do které se zamiloval. Teď je jen rozhodnutí na něm jestli zůstane s populací Homosapiens či Navi. On jediný rozhodne o osudu Pandory...

Trailer...


A nakonec... Neytiry ♥

Nekopírovat ! Můj článek, má tvorba!

Tomb Raider 9- jehla v kupce sena...

10. prosince 2009 v 18:49 | Terka
Co se stalo s naším TR 9 ? Toť otázka nám všem...
Projekt AAA který má být údajně TR9 se někde hluboko zahrabal a už nevyleze...
Ano, všude se píše že nový TR má mít multiplayer. Ale já si myslím že je to jen pro to, že už nevědí co s tím tichem. Řekněte, pokud by byl multiplayer, Kolik by nám tam běhalo Lar ? 2, 3 ? Já jsem si myslela že Lara je jen jedna. Ale což, stejně nastávajcí TR bude jiný než všechny ostatní. Jiný děj, jiná společnost, jiný svět a dokonce jiné zbraně než Lařiny dvě pistolky ! Dokážete si představit Laru bez jejích dvou ráže 6mm ? Já ne... Ale budiž to už se to nemusí jmenovat "Tomb Raider". Ach, proč musí celý TR přeházat. Vše pěkné jednou končí tak se s tím musíme smířit... Napište svůj názor...


Pár novinek :)

7. prosince 2009 v 13:44 | Terka
Takže jsem se rozhodla napsat zde pár novinek z mého života :)

Takže byla jsem na premiéře New Moon a povím vám že je to pěkné ale... Tak useknutý že to není ani možný ! (Kdo četl knížku, ví)

Potom jsem konečně dostala náramek Esme Cullen který měl být na moje narozeniny a dostala jsem ho až na Mikuláše... (To mám narozky 1.11)

Připravuju se pomalu na přestup z jedné strany grafiky na druhou... Začnu vytvářet novou grafiku a doufám že se vám bude líbit !

A nakonec... To je všechno ! :) Doufám že jste spokojeni s tím co pro vás chystám !

Diplom za 2. místo ve VB

7. prosince 2009 v 13:06 | Terka |  Moje výhry
Od Žanettky jsem dostala krásnou cenku za 2. místo ve VB :) Moc ti děkuju !